Hľadať

Sieťky a siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu sú praktický spôsob, ako zabrániť všetkému hmyzu lietať do domu či bytu cez otvorené okná alebo dvere.

Stačí počas letného vetrania na moment rozsvietiť v miestnosti svetlo a izba je plná hmyzu. Sieťka proti hmyzu tento problém spoľahlivo vyriešia. Vďaka našim sieťkam proti hmyzu na mieru už žiadnych nevítaných hostí mať doma nebudete.

Siete proti hmyzu je možné nainštalovať do klasických i strešných okien, ale tiež do balkónových dverí, aby vaše vonkajšie posedenie bolo čo najpríjemnejšie!

Okenné siete proti hmyzu

Dverové siete proti hmyzu

Plisované siete proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu na mieru

Sieťka proti hmyzu nemusí mať len podobu neskladného rámu, kvôli inštalácii ktorého je potrebné vŕtať do okien či dverí. Pred hmyzom vás totiž spoľahlivo ochránia siete, ktoré sú ľahko vyberateľné pomocou otočných klipov, ale aj plisované siete alebo horizontálne či vertikálne rolovacie siete na balkónové dvere alebo okná.

Vďaka použitiu moderných technológií sa nemusíte obávať nepriepustnosti svetelných lúčov. Niektoré modely sietí proti komárom a inému hmyzu sú takmer neviditeľné a na prvý pohľad si ich nemusíte ani vôbec všimnúť. Najväčšou výhodou je samozrejme ochrana pred hmyzom, ktorý sa najmä počas teplých letných večerov snaží dostať k zdroju svetla.

Moderné siete proti hmyzu nevyžadujú žiadnu náročnú údržbu. Vďaka materiálu sa na ne prach a nečistoty chytajú iba veľmi pomaly. Rovnako jednoduchá je aj montáž sietí proti hmyzu. V prípade, že máte strach zo zlého vymerania alebo nemáte na montáž čas, zverte sa do rúk odborníka.

Rám sieťky na hmyz si môžete farebne prispôsobiť oknám, fasáde alebo interiéru. Konštrukcia pre všetky druhy sietí proti hmyzu si zvolíte podľa vzorkovníka RAL, v imitácii dreva alebo s renolitovou fóliou.

Sieťky proti hmyzu môžete kombinovať aj s ďalšími produktmi tieniacej techniky.

Typy sietí proti hmyzu: okenné siete proti hmyzu, dverové siete proti hmyzu, plisované siete proti hmyzu