Hľadať

O nás

Firmu FORSAN s.r.o. založili koncom roka 2010 manželia Martin Dědek a Zuzana Dědková. Obaja mali v tejto oblasti už dlhoročné skúsenosti a tie sa rozhodli preniesť do vlastného rodinného podnikania.
Súčasťou firmy teda nie sú iba stály zamestnanci, ktorých tiež považujú za rodinu, ale aj ďalší členovia rodiny.

Firma je zameraná na predaj a montáž tieniacej techniky.
V sortimente nájdete vonkajšie žalúzie, vonkajšie rolety, markízy a pergoly. Okrem toho širokú ponuku sietí proti hmyzu a vnútorných žalúzií.
V tejto oblasti firma spolupracuje s hlavným dodávateľom, českou spoločnosťou ISOTRA a.s., ktorá je lídrom v oblasti výroby tieniacej techniky nielen v Českej republike, ale aj v Európe.

S tým úzko súvisí aj téma dnešnej doby a to domáca automatizácia a inteligentné riadenie domácností.
V tejto oblasti je firma partnerom spoločnosti Somfy, spol. s r.o. a zároveň patrí do siete certifikovaných odborníkov Somfy Expert.

Dlhodobo firma sleduje aktuálne trendy a orientuje sa na dekoračný sortiment v oblasti tieniacej techniky, ako napr. drevené žalúzie, látkové roletky, panelové posuvné steny, závesy a záclony, ale posledné roky aj veľmi obľúbené plisé žalúzie a rolety deň/noc.
V tejto oblasti spolupracuje firma hlavne so spoločnosťou BEMATECH s.r.o., popredným českým výrobcom tieniacej techniky. 

Kolektív firmy je Vám k dispozícii a radi Vám ponúknu sortiment priamo pre Vás v showroome v Bratislave.

FORSAN s.r.o.