Hľadať

Automatizácia domácnosti od Somfy

Pohodlie, bezpečie a úspora energií na dosah ruky.

Automatizácia domácnosti od Somfy | FORSAN s.r.o.

Moderné bývanie na diaľkové ovládanie

Domácnosť ovládaná smartphonom a sériou vopred nastavených „scenárov“ vám ponúkne pohodlie i bezpečie, na ktoré si rýchlo zvyknete. Navyše získate aj výrazné úspory na energiách. Ľahko môžete ovládať osvetlenie, tienenie aj garážovú bránu.

Pozrime sa na automatizáciu domácnosti bližšie, predstavujeme vám systémy TaHoma® a Connexoon od našej partnerskej spoločnosti Somfy.

Zaisťujeme inštaláciu aj servis výrobkov Somfy

Ako automatizácia domácnosti funguje?

V automatizovanej domácnosti ovládate stlačením jedného tlačidla na diaľkovom ovládači alebo smartphone všetko od žalúzií, roliet a markíz až po garážové brány.

Všetky kompatibilné zariadenia sú napojené na jeden zo systémov automatizácie, pri Somfy ide o systém TaHoma® alebo Connexoon. Vy ich potom ovládate na diaľku z počítača alebo smartphonu alebo necháte pracovať scenáre, ktoré si vopred vytvoríte.

S TaHomou ovládate celú domácnosť z kadekoľvek. Stačí aplikácia v telefóne.

O systéme TaHoma®

TaHoma® je komplexný systém automatizácie domácnosti, ktorý sa stará nielen o vaše pohodlie vďaka vlastnej aplikácii pre smartphony, ale aj o bezpečie vášho domu a vašej rodiny. Poskytne vám aj spätnú väzbu, napríklad, že bola roleta v poriadku stiahnutá.

Designové prevedenie TaHomy sa hodí do každého interiéru.

Zistite o systéme viac, alebo nás rovno kontaktujte.

O systéme Connexoon

Systém Connexoon funguje na princípe troch aplikácií pre váš smartphone, z ktorých každá sa stará o inú časť vášho domova. Jedna o tienenie (Connexoon Window), druhá o bránu (Connexoon Access), tretia o terasu (Connexoon Terrace).

Ovládanie aplikácií, respektíve prvkov domácnosti je rovnako jednoduché ako pri systéme TaHoma®, systém Connexoon však neprepojí celú domácnosť - máte na výber z ľubovoľnej kombinácie dvoch aplikácií.

Zistite o systéme viac, alebo nás rovno kontaktujte.

Connexoon je ideálnym riešením, ak chcete pre začiatok ovládať napr. len tienenie.

Zaujíma vás viac?

Nechajte si poradiť! Sme tu pre vás, nech už vás zaujíma konkrétny systém, alebo sa len chcete informovať, čo môže prechod na automatizovanú domácnosť priniesť práve vám.